مرکز رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی در ایران

فروشگاه آنلاین اچ پی،سرور اچ پی، خدمات اچ پی، گارانتی اچ پی

فروش اینترنتی محصولات اچ پی در ایران

ترنسند حافظه‌ی SSD430 را معرفی کرد

  • موضوع:
  • تاریخ:
  • نویسنده:
  • انتشار مطلب

ترنسند جدیدترین حافظه‌ی SSD خود را معرفی کرد. SSD430 که طبق ساختار 3D MLC NAND ساخته شده است،  کاربری صنعتی دارد و برای استفاده در محیط‌های صنعتی مناسب است. صفحه‌ی مشخصات فنی و جزئیات این محصول هنوز روی سایت سازنده قرار نگرفته است و ما تنها اطلاعاتی را که در خبرها منتشر شده‌اند در اختیار داریم.

SSD430 دارای سرعت خواندن ترتیبی ۵۶۰ مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن ترتیبی ۴۹۰ مگابایت در ثانیه است. سرعت‌ خواندن و نوشتن تصادفی این حافظه‌ی SSD، به‌ترتیب ۳۱۰ مگابایت در ثانیه و ۳۵۰ مگابایت در ثانیه است.

tramscend
ترنسند SSD430 برای افزایش سرعت خواندن و نوشتن، از حافظه‌های کش DDR3 DRAM و SLC بهره می‌برد. از مزایای این حافظه نسبت به حافظه‌های NAND مسطح یا ۲ بعدی می‌توان به افزایش سرعت و عملکرد و مصرف کمتر اشاره کرد. از دیگر ویژگی‌های این حافظه‌ی SSD، می‌توانیم تکنیک تصحیح خطای کد آزمون توازن کم چگال (Low-Density Parity Check Error Correction Code)، حالت خواب و فناوری بهبود عملکرد دستگاه در طولانی مدت را نام ببریم.

این حافظه‌ی SSD با هدف ارائه‌ی عملکرد پایدار و عمر طولانی ساخته شده است که بهترین گزینه کاربردی آن، استفاده در محیط‌های صنعتی است. SSD340 در حجم‌های ۱۲۰ و ۲۴۰۰ گیگابایت عرضه خواهد. لازم به‌ذکر است که قیمت دقیق این محصول تاکنون مشخص نشده است.

   با ما باشید با تازه ترین اخبار 
http://yon.ir/Op25S

 


برچسب ها : SSD ,حافظه,ترنسند, - آرشیو

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید