مرکز رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی در ایران

فروشگاه آنلاین اچ پی،سرور اچ پی، خدمات اچ پی، گارانتی اچ پی

فروش اینترنتی محصولات اچ پی در ایران

پرینتر HP DeskJet ساده ترین پرینتر، پرینتری که مادربزرگ ها نیز عاشق آن می شوند

  • موضوع:
  • تاریخ:
  • نویسنده:
  • انتشار مطلب

جمعیت ۶۵ ساله و به بالا کمتر پیش می آید که مانند جوانان گوشی هوشمند خود را در دست بگیرند و از هر اتفاقی عکس بگیرند و سپس به دنبال چاپ کردن آن عکس در لحظه باشند. با گذشت زمان طرز نگاه ما و انتظارمان از تکنولوژی تغییر می کند.

و تغییر نگرش این دسته از مشتریان نیز باعث شده است که شرکت اچ پی به دنبال ساخت محصولی ساده و ارزان قیمت باشد و پاسخی که به یکی از تکنولوژی های مورد نیاز این گروه پیدا کرده است پرینتر DeskJet با قابلیت ارتباط از راه دور می باشد، راه حلی برای کسانی که می خواهند از داخل گوشی  هوشمند و یا تبلت خود به صورت وایرلس (بی سیم) پرینتی انجام دهند.

پرینتر DeskJet با قابلیت ارتباط از راه دور می باشد، راه حلی برای کسانی که می خواهند از داخل گوشی هوشمند و یا تبلت خود به صورت وایرلس (بی سیم) پرینتی انجام دهند.

در ششم آوریل (۱۷ فروردین) امسال شرکت اچ پی چاپگر DeskJet 2600 ارزان ترین چاپگر همه کاره ساخته شده توسط این شرکت را که قابلیت پرینت، کپی  و اسکن به صورت بی سیم را دارد را معرفی کرد.

کاری دورش (Cari Dorsh) سرپرست محصولات خانگی شرکت اچ پی در مورد این محصول چنین می گوید:  مشتریان هدف این پرینتر کسانی نیستند که احتیاج به پرینتری با گنجایش ۱۰۰۰ برگه و یا سرعت بالای پرینت داشته باشند، چرا که آن ها استفاده ی زیادی از پرینتر ندارند. آن ها احتیاج به محصولی با کاربری ساده، قابل اعتماد و در عین حال ارزان قیمت دارند.

پرینتر HP DeskJet ساده ترین پرینتر، پرینتری که مادربزرگ ها نیز عاشق آن می شوند

 

  • سادگی :

HP DeskJet 2600 با تعداد کابل های کمتر امکان قرار گرفتن در هر جایی از خانه را دارد و سازگار با هر محصول قابل حمل مثل گوشی های هوشمند، تبلت ها و PCها می باشد که به راحتی با اتصال مستقیم به وای فای DeskJet 2600 قابلیت پرینت را خواهند داشت.

مهندسان شرکت HP با کنار گذاشتن برخی از ویژگی های سطح بالای یک پرینتر هم از هزینه ی نهایی این پرینتر کاسته اند و هم محصولی ساده تر ساخته اند.

Cari Dorsh اینطور ادامه داد که: ما تغییراتی در ساخت این پرینتر اعمال کردیم که مشتریان هدف این محصول بهتر بتوانند با آن تعامل کنند و به راحتی نیاز خود را برطرف سازند. این گروه از مشتریان ما بیشتر به دنبال قابلیت اتصال بی سیم و پرینت بدون دغدغه هستند تا یک پرینتر حرفه ای.

برای سادگی بیشتر دکمه های این پرینتر بزرگ تر شده اند و تعداد دکمه ها نیز کمتر هستند تا باعث پیچیدگی نشود و قابل درک تر باشد.

اما برای انجام پرینت به صورت وایرلس احتیاج به نصب اپلیکیشن Remote Smartphone شرکت اچ پی می باشد که این اپلیکیشن نیز دارای محیط  کاربری ساده و به همراه یک آموزش می باشد که شما را برای استفاده هر چه راحت تر از این محصول راهنمایی می کند.

   با ما باشید با تازه ترین اخبار 
yon.ir/Op25S​ 
 

 


برچسب ها : پرینتر نسل جدید اچ پی,اچ پی,deskjet,نمایندگی, - آرشیو

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید