دارای پروانه بهره برداری تولید از وزارت صنعت و معدن و تجارت
دارای پروانه کسب از اتحادیه فناوران رایانه تهران
دارای گواهی از شورای عالی انفورماتیک کشور

about-us

معرفی شرکت سرزمین سبز پایا
(سهامی خاص)
شماره ثبت:297511

با درود
شرکت سرزمین سبز پایا تولید کننده انواع کارتریج ایرانی چاپگرهای لیزری در ایران با هدف ارائه راه حل جامع در زمینه آی تی و عرضه، پشتیبانی و آموزش سخت افزارهای چاپگر ایجاد گردیده است که در این راه همواره کنترل کیفی محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی پذیرفته شده این حرفه، آموزش صحیح تمامی مشتریان اعم از مشتریان داخلی، میانی و خارجی و اتخاذ استراتژی های مناسب در جهت ایجاد و حفظ رابطه طولانی و پایدار با مشتریان موردنظر بوده است.
تولید محصول ژوبین با اهداف چند منظوره اعم از ایجاد اشتغال زایی در کشور، عرضه مستقیم محصول داخلی و تولید ملی به مصرف کننده در ارتباط با شناسایی مواد مصرفی اصلی و اطمینان خاطر جهت سردرگمی در انتخاب محصول، ارائه وعرضه کالا با قیمت تعدیل شده نسبت به نوع اصلی ،کمک به هزینه های انجام شده توسط کاربران در طی مصرف سالیانه و کمک به کار آفرینی وحمایت از تولید ملی و ایرانی در مسیر خود کفایی و بهبود سطح دانش فنی کارشناسان ایرانی در این زمینه،برنامه ریزی و اجرا گردیده است.

ما در این مدت به عنوان تولید کننده محصولات کارتریج ایرانی خود تلاش کرده ایم تا بهترین راه حل را با توجه به بودجه و تکنولوژی مورد نیاز مشتریان ارائه نمائیم.
شرکت سرزمین سبز پایا به عنوان شرکت مادر (به همراه یک شرکت تخصصی دیگر در مجموعه) نیازها، راه حل ها و سرویس و پشتیبانی مورد نیازمشتریان خود را ارائه می نماید.
پس از گذشت بیش از دو دهه از تاسیس شرکت سرزمین سبز پایا، این شرکت اقدام به تولید کارتریج ملی با برند ایرانی تحت نام ژوبین با مجوز رسمی از اتحادیه در کشور ایران را نموده است و مفتخر است تا شما را در این شادی شریک نمایدتا با حمایت خود از خرید کالای ایرانی ژوبین با کیفیت و درجه یک، ما را در تهیه و توزیع کالای ملی و پیشرفت تولید کشور و کارآفرینی تشویق نمایید.

هم اکنون این شرکت با داشتن حدود 45 نفر پرسنل کارآزموده با نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش در شهرها که موفق یه اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از کشور ایتالیا گردیده است و همچنین با دریافت گواهینامه کیفیت محصول CE اروپا برای تولید کارتریچ گام بلندی در راستای تولید باکیفیت جهانی برداشته است در همین راستا اقداماتی در جهت اخذ گواهینامه STMC نیز به اجرا گذاشته است انجام پروژه های مختلف در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت بر طرحهای انفورماتیکی همچنین ارائه کلیه کارتریج های چاپگرهای لیزری اعم سیاه و سفید و رنگی مفتخر است که یکی از بزرگترین شرکتهای انفورماتیکی کشور بوده و از پیشگامان این صنعت فراگیر در ایران می باشد.
شرکت سرزمین سبز پایا در حال حاضر دارای گواهی از شورای عالی انفورماتیک کشور، سازمان نظام صنفی رایانه، اتحادیه صنف فناوران رایانه کشور و سامانه تدارکات دولتی کشور می باشد.

زمینه های تخصصی شرکت:

1- بخش بازاریابی و فروش:
متخصصین آشنا به فنون بازار با تجربه های چند ساله در زمینه های بازارسنجی، بازار سازی، بازاریابی، بازارداری و فروش، با محوریت مشتری مداری مشغول فعالیت بوده و در واقع واسطه بین مشتریان و بخش های پشتیبانی هستند.
دریافت و درک نیازهای نرم افزاری مشتریان، برگزاری جلسات فروش و عرضه نرم افزار ها و پیگیری مستمر تا جلب رضایت مشتری از دیگر مسئولیت ها و تلاشهای متخصصین این بخش است.
کارشناسان این بخش در سایه آموزش های مستمری که در سمینارها و کنفرانسهای تخصصی بازاریابی و فروش بین المللی می گذرانند، قابلیت وکارایی خود را در زمینه ارائه اطلاعات دقیق برای ارائه محصولات جدید و توجه به بازارهای جدید افزایش می دهند.
2- بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش:
کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده در بخش پشتیبانی با فراغ خاطر آماده پاسخگویی تلفنی و حضوری به متقاضیان و کاربران بوده و آنان را دراستفاده بهینه از نرم افزارها و دستگاه ها راهنمایی می نمایند.
همچنین این بخش با هماهنگی بخش فروش، طرح های دوره ای جهت حفظ ارتباط با مشتریان و سنجش میزان رضایتمندی آنها در نظر گرفته است و گزارش این نتایج به مدیران بخش های فروش، پشتیبانی و مدیریت کل ارائه می گردد. پس از تحلیل و بررسی نتایج، استراتژی های مناسب برای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان اتخاذ و به کار گرفته می شود.
3- بخش تضمین کیفیت و کنترل کیفیت:
کارشناسان و متخصصان این واحد در تلاش هستند تا بالاترین رضایت مندی مشتری را تضمین نمایند در این واحد کیفیت به نحو مطلوب کنترل و در صورت بروز محصول نامنطبق هرچه سریعتر از طریق روش های FIRE WALL از رسیدن محصول به مشتری جلوگیری به عمل آمده تا برای مشتری اطمینان بیشتری نسبت به محصول مورد نظر حاصل نماید.
از دیگر ویژگی های این واحد حفظ و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت در راستای ارتقای سطح کیفیت و کاهش ضایعات و همچنین سطح رضایتمندی مشتری است .
امید آن می رود تا با پشتوانه صداقت، وجدان کاری و احترام متقابل دامنه تفاهم ها افزایش یافته و قدم اول موجبات همکاری های بعدی را فراهم آورد.

چشم انداز گروه شرکت های سرزمین سبز پایا، ماموریت و خط مشی گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین

ایمنی، بهداشت و محیط زیست به عنوان یك نیاز عملیاتی و جدی متناسب با نیازهای صنعتی، تعهدات و مسئولیت های اجتماعی و الزامات صنعتی بین المللی و ملی، در سطح شركت سرزمین سبز پایا و شركتهای تابعه آن، مورد توجه قرار گرفته است. در این راستا تعیین جهت گیری ها و مقاصد هماهنگ و هدف گذاری شده و ایجاد وحدت رویه متناسب با نیازها و ویژگی های حوزه فعالیتی سرزمین سبز پایا در صنف ماشینهای اداری و رایانه، در جهت دستیابی به بهترین سطوح عملكرد و ایجاد امكان سیاستگذاری جامع و ایجاد مدیریت هدفمند، منسجم و یكپارچه با رویكردی فعالانه و پیشبینانه در جهت انطباق كامل با الزامات و قوانین، در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست، یك نیاز اولیه و مهم است. كه در قالب چشم انداز، ماموریت و خط مشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست گروه سرزمین سبز پایا تدوین شده است.

چشم انداز ایمنی، بهداشت و محیط زیست گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین

ایمنی، بهداشت و محیط زیست به عنوان یك اولویت و ارزش كلیدی در برند ژوبین تولید کارتریج ایرانی در راستای توسعه پایدار، صیانت از سرمایه های انسانی و سایر ذینفعان (پیمانكاران، مشاوران، مشتریان، همسایگان و ...)، و تبدیل شدن به یك الگوی پیشرو و دانش بنیان در صنف ماشینهای اداری و رایانه و همتراز با كلاس جهانی، می باشد.

ماموریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین

گروه سرزمین سبز پایا متعهد است كه با مدیریت موارد مرتبط با ایمنی، بهداشت شغلی و محیط زیست به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از زنجیره فعالیتی هلدینگ خود، یك محیط كار ایمن و سالم برای كلیه كاركنان و سایر ذینفعان خویش فراهم آورده و در زنجیره فعالیت خود تعامل مثبت با محیط زیست داشته باشد
رویكرد ما اطمینان از مدیریت جامع و یكپارچه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در تمامی فعالیت ها، تجهیزات، تاسیسات و زیرساخت های گروه تولیدی کارتریج ژوبین و شركت های خدماتی و تولیدی تابعه آن، از طریق توسعه سطح توانمندی های حرفه ای و انتقال دانش فنی برتر دنیا در زمینه، و با تاكید بر اصول زیر می باشد.

انطباق

گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین با تمامی قوانین، مقررات و استانداردهای قابل كاربرد تطابق خواهد داشت. و برای اطمینان از تطابق با آنها روش ها و برنامه های اجرایی لازم را ایجاد و اجرا می نماید. و تطابق با استانداردهای رویكردی كلیدی در آموزش ها، طرح ریزی اهداف و برنامه ها، ارزیابی عملكردها و برنامه های انگیزش كاركنان می باشد.

گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین سیستم های مدیریت HSE را جهت پیشگیری از اقدامات یا شرایطی كه تهدیدی برای سلامتی و ایمنی انسانها و محیط زیست باشد، طراحی و ایجاد می نماید و به حداقل رساندن خطرات و حفاظت از كاركنان و سایر ذینفعان و پیشگیری از مصرف بیهوده منابع و آلودگی هوا، زمین و آب، با به كارگیری فن آوری ها و روش های عملیاتی مناسب، تلاشی پیوسته در گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین است.

تعهد به مشاركت

گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین تعهد خود به HSE را به همه كاركنان، تامین كنندگان، مشتریان و سایر ذینفعان اعلام و منتقل می نماید. و مشاركتشان را در جلسات HSE و طرح ریزی اهداف و برنامه ها خواهان است. تعهد به HSE نقش اساسی در انتخاب كاركنان و پیمانكاران دارد.

بهبود مداوم

گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین شناسایی فرصت های بهینه سازی مداوم در كارایی و اثربخشی سیستم مدیریت HSE، بهینه سازی مصرف منابع و تبعیت از اصول این بیانیه را پیوسته دنبال می نماید.

خط مشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین

شركت سرزمین سبز پایا در حفاظت از محیط زیست، ایمنی و بهداشت كاركنان را بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ سازمانی پذیرفته شده خویش قرارداده، و توجه به حفاظت و پاسداری از محیط زیست، اهتمام به ارتقا سطح ایمنی و بهداشت كاركنان را رویكرد اصلی خویش می داند.
در این راستا با اعتقاد راسخ به اینكه اگر كار به درستی برنامه ریزی شده و اجرا شود، تمام حوادث قابل پیشگیری هستند، بر آنیم تا به عنوان تولید ملی کارتریج برتر در سطح كشور و خاورمیانه، با عملكردی منطبق با استانداردهای جهانی، اهداف ذیل را سرلوحه فعالیتهای سیستم مدیریت HSE، قرار دهیم.
- ایجاد یك محیط كار سالم
- انطباق كامل با همه مقررات، قوانین و مقررات و الزامات بهداشت، ایمنی، و محیط زیست (HSE) ملی و بین المللی و حتی فراتر از آنها
- حفظ محیط زیست و استفاده بهینه از منابع و انرژی، و تلاش در جهت كاهش مداوم آلودگی محیط زیست ناشی از فعالیت ها و حركت به سوی پیشگیری از هر گونه آلودگی
- پیشگیری از آسیب ها و بیماری ها، كاهش حوادث، مدیریت و كنترل ریسك و عوامل زیان آور محیط كار
- عدم پذیرش عملكردهای غیر از سطح آسیب صفر
آشنا بودن كامل هر یك از كاركنان با كار، و شرح وظایفشان در زمینه ایمنی، بهداشت، و محیط زیست و داشتن آمادگی مناسب برای انجام كار
ایجاد تناسب بین كاركنان و كار محوله
مشاركت دادن همۀ ذینفعان اعم از كاركنان، مشتریان، پیمانكاران و غیره در جهت بهبود مداوم سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست
- ایجاد یك محیط كار عاری از اعتیاد
- توسعه فرهنگ HSE و دستیابی به رویكرد فعال به HSE
- بهبود مداوم عملكرد ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی
دستیابی به اهداف ایمنی، بهداشت و محیط زیست ضامن موفقیت همه جانبه گروه تولیدی کارتریج ایرانی ژوبین در كسب و كار خویش خواهد بود.
شرکت سرزمین سبز کارنامه درخشانی در زمینه همکاری با مشتریان خود دارد، در اینجا میتوانید فهرستی از مشتریان سرزمین سبز پایا را مشاهده نمایید.

امیدواریم تا نام شما نیز به عنوان یکی از این مشتریان ارزشمند به این فهرست اضافه گردد.

با تقدیم احترام
شرکت سرزمین سبز پایا

zhobin